Makro Guru mówi, że rajd Bitcoinów jest prawdziwy, znaczący i masywny, Przewiduje wzrost do $300,000 w 18 miesięcy.

Real Vision CEO i Bitcoin Bull Raoul Pal mówi, że ogromna ściana pieniądza instytucjonalnego nieuchronnie zepchnie cenę flagowej kryptoflady do 300 000 dolarów w ciągu półtora roku.

W wywiadzie dla Kitco News, Pal mówi, że inwestorzy instytucjonalni czekają w skrzydłach, aby uzyskać dostęp do Bitcoin, który jest obecnie “globalnie rozpoznawalną marką” i “śmiesznie dobrze prosperującym aktywem”.

“Tylko wczoraj rozmawiałem z założycielem jednej z największych firm inwestycyjnych w Ameryce. Sami doradcy inwestycyjni mają aktywa o wartości 5 bilionów dolarów, a on stara się pozyskać wszystkich swoich doradców i doradzać wszystkim innym, jak tylko ETF zostanie uruchomiona, aby uzyskać do 1% aktywów. To znaczy, 500 miliardów dolarów od samych doradców inwestycyjnych.”

Jednakże, Pal zauważa, że nie wszystkie duże instytucje finansowe są chętne do skoku na Bitcoin bandwagon. Adwokat BTC spodziewa się, że banki będą jednymi z ostatnich, które przyjmą wiodącą kryptokurtę.

“Wszyscy widzieliśmy te fazy. Te rzeczy, gdzie “Nie będziemy tego używać, to śmieci, po co nam to? Mam faks, po co mi poczta elektroniczna? Nagle, “Co to jest faks? Spójrz na te wszystkie kropkowe komiksy, na ich manię. W następnej chwili, to normalne. To część życia, a Amazonka to firma warta bilion dolarów.

Świat przechodzi przez te fazy i im bardziej konserwatywni ludzie, tym mniej ryzykowni są później na imprezie. Więc myślę, że banki spóźniają się tutaj, bo trochę im przeszkadzają.”

Według Pal’a, każdy pojedynczy wskaźnik i metryka, której używa do prognozowania Bitcoin’a, wskazuje na mega-bullish rajd w przyszłym roku, mniej więcej.

“Używam kilku miar. Używam analizy technicznej, wykresów logarytmicznych. Używam stosunku stock-to-flow… Używam całej liczby różnych miar… Wszystkie w zasadzie dochodzą do tego samego. W zasadzie dochodzą do tego samego: W ciągu pięciu lat będziemy mieli od 500 000 do miliona dolarów, a w ciągu najbliższych 12-18 miesięcy powinno być od 100 000 do 300 000”.

This entry was posted in Bitcoin. Bookmark the permalink.

Comments are closed.